Naprawa laptopów i komputerów, bezpłatny dojazd m.in. na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Tczewa, Malborka, Pruszcza Gdańskiego i Starogardu Gd.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2016!

Nowy blog serwisu laptopów i komputerów Negaton

Noworoczne postanowienie

Nowy rok to okres postanowień na najbliższe dwanaście miesięcy. Również w naszym serwisie założyliśmy sobie kilka punktów do zrealizowania.

Jednym z nich jest poprawienie komunikacji z naszymi obecnymi, jak i przyszłymi klientami, a także osobami zainteresowanymi naszą działalnością. Aby owe postanowienie wypełnić, uruchamiamy tego oto bloga, na którym regularnie będziemy publikować różnego rodzaju posty – zarówno te dotyczące bezpośrednio naszych usług, jak również wskazówki odnośnie używania komputera, opisy i recenzje nowego sprzętu czy oprogramowania dostępnego na rynku, mniej lub bardziej zawodowe tematy oraz przemyślenia co do otaczającej nas rzeczywistości związanej z komputerami, laptopami, tabletami, konsolami, internetem i całą ferajną gadżetów, z którymi na co dzień mamy do czynienia.

Mamy nadzieję, że blog okaże się dla Was interesujący. Jednocześnie przy okazji pierwszego wpisu pragniemy życzyć wszystkim powodzenia w dopiero co rozpoczynającym się roku 2016.

Zespół serwisu komputerowego Negaton

Paste your AdWords Remarketing code here