Naprawa laptopów i komputerów, bezpłatny dojazd m.in. na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Tczewa, Malborka, Pruszcza Gdańskiego i Starogardu Gd.

dla domu

KOMPLEKSOWY SERWIS KOMPUTERÓW STACJONARNYCH I LAPTOPÓW

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów, instalacji oraz konfiguracji oprogramowania oraz sieci komputerowych. Większość napraw przeprowadzamy na miejscu.


BEZPŁATNY DOJAZD NA TERENIE WOJ. POMORSKIEGO

BEZPŁATNY DOJAZD I BEZPŁATNY TRANSPORT KURIEREM

Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta na obszarze Trójmiasta i w promieniu 65km, między innymi: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Elbląg, Kościerzyna, MalborkPruszcz Gd., Starogard Gd., Kwidzyn, Kartuzy czy Wejherowo.

Klientów mieszkających w większej odległości od siedziby serwisu obsługujemy za pomocą kurierów, którzy odbierają sprzęt, przywożą do serwisu, a po wykonaniu usługi dostarczają go z powrotem do klientów. Transport jest również nieodpłatny.


NISKI KOSZT USŁUG

ATRAKCYJNY I JASNO OKREŚLONY CENNIK USŁUG

Wszystkie ceny ustalamy mając na uwadze jak najlepszy stosunek ilości pracy do kosztów. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wartością najwyższą.


SPRZEDAŻ KOMPUTERÓW NOWYCH I UŻYWANYCH

SPRZEDAŻ NOWYCH ORAZ UŻYWANYCH CZĘŚCI I KOMPUTERÓW

W ramach serwisu oferujemy także nowy i używany sprzęt, w tym komputery stacjonarne, laptopy i części komputerowe.


TELEFON ALARMOWY 517 250 929

TELEFON ALARMOWY CZYNNY 24/7 

Telefon alarmowy 791 458 713 czynny jest całą dobę i siedem dni w tygodniu. Serwis pracuje w godzinach 9-19 od poniedziałku do soboty, aczkolwiek wizyty u klienta możliwe są nawet po godzinie 18.


GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG I UCZCIWE PODEJŚCIE DO KLIENTA

UCZCIWOŚĆ I WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Przykładamy dużą wagę do zaufania, jakim nas Państwo obdarzają, dlatego traktujemy klientów uczciwie, a nasze usługi to najwyższy możliwy poziom. Wszystkie objęte są gwarancją.

Paste your AdWords Remarketing code here