Naprawa laptopów i komputerów, bezpłatny dojazd m.in. na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Tczewa, Malborka, Pruszcza Gdańskiego i Starogardu Gd.

Bezpłatny dojazd i transport kurierem

Dojazd do klienta

BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA na terenie woj. pomorskiego

Naprawa laptopów i komputerów - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Malbork, Pruszcz i Starogard Gd., województwo PomorskieOferujemy bezpłatny dojazd do miejsca zamieszkania dla klientów znajdujących się w odległości do 80 km od Tczewa, w godzinach 9:00 – 19:00 od poniedziałku do soboty – zgodnie z zamieszczoną poniżej mapą zasięgu. Wśród miejscowości objętych bezpłatnym dojazdem znajdują się m.in.:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Elbląg, Wejherowo, Rumia, Kartuzy, Kwidzyn, Sztum, Nowy Dwór Gd. czy Skarszewy.

Wiele prac serwisowych możliwych jest do zrealizowania bezpośrednio u klienta w domu. Jeśli zaś naprawa komputera czy laptopa wymaga większej ilości pracy, wówczas zabieramy sprzęt do naszej centrali w Tczewie, a po naprawie również nieodpłatnie dostarczamy sprzęt bezpośrednio do Państwa domu czy biura.

W przypadku, gdy mieszkają Państwo dalej od siedziby naszego serwisu w Tczewie, prosimy o przejście do zakładki „Cały kraj”, gdzie dowiedzą się Państwo jakie oferujemy możliwości naprawy zdalnej sprzętu, m.in. za pomocą nieodpłatnego transportu kurierem.

Darmowy dojazd do klienta w promieniu 80 km od Tczewa

Gdańsk

Bezpłatny dojazd do klienta w Gdańsku

Serwis komputerów i laptopów w Gdańsku - bezpłatny dojazd do klientaPodobnie jak w Gdyni czy Sopocie, dojazd do klientów mieszkających na terenie Gdańska jest nieodpłatny i wliczony w usługę serwisu komputera czy laptopa.

W zależności od potrzeb i Państwa możliwości, świadczymy usługi serwisowe z dojazdem w godzinach od 9:00 do 19:00 od poniedziałku do soboty. W przypadku prostych usterek lub problemów z oprogramowaniem, naprawa komputera czy laptopa odbywa się na miejscu, w Państwa mieszkaniu czy biurze.

Jeśli istnieje konieczność zabrania sprzętu do serwisu w Tczewie, po naprawie dostarczamy komputer nieodpłatnie z powrotem do domu lub inne wybrane przez Państwa miejsce. Jedyny koszt, jaki ponosi klient to koszt wykonania usługi serwisowej.

Aby umówić  wizytę lub skonsultować problem, zapraszamy do skorzystania formularza kontaktowego na tej stronie lub o kontakt z serwisantem pod numerem telefonu (58) 532 79 02.

Gdynia

bEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA W GDYNI

Serwis i naprawa komputerów, laptopów w GdyniDla klientów z Gdyni oferujemy usługę serwisu z dojazdem do miejsca zamieszkania lub biura, która wliczona jest w robociznę.

Zdecydowana większość drobnych usterek z komputerem i laptopem oraz oprogramowaniem jest przez serwisanta usuwana na miejscu. W przypadku konieczności zabrania komputera do serwisu w Tczewie, po naprawie zwracamy go do Państwa również nieodpłatnie – jedyny koszt jaki klient ponosi to koszt samej naprawy.Jeśli będą sobie Państwo życzyli, możemy dostarczyć komputer w dowolne miejsce na terenie Gdyni.

Aby umówić  wizytę lub skonsultować problem, zapraszamy do skorzystania formularza kontaktowego na tej stronie lub o kontakt z serwisantem pod numerem telefonu (58) 532 79 02.

Sopot

bEZPŁATNY DOJAZD i ODDZIAŁ W SOPOCIE

Serwis i naprawa komputerów oraz laptopów na terenie Sopotu. Bezpłatny dojazd.Na terenie Sopotu, Gdańska i Gdyni oferujemy klientom bezpłatny dojazd do miejsca zamieszkania lub biura.

W przypadku niemożności naprawy na miejscu, zabieramy komputer do centrali serwisowej w Tczewie, a po naprawie zwracamy go również nieodpłatnie. Zwrot może być zrealizowany w dowolnym miejscu na terenie Sopotu.

Aby umówić  wizytę lub skonsultować problem, zapraszamy do skorzystania formularza kontaktowego na tej stronie lub o kontakt z serwisantem pod numerem telefonu (58) 532 79 02.

Mogą Państwo także przekazać nam komputer w punkcie przekazania sprzętu mieszczącym się w budynku Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie (placówka Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości). Aby całość przebiegła bezproblemowo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (791 458 713) oraz odpowiednie oznaczenie swojego sprzętu poprzez naklejenie kartki z danymi:
– Imię i Nazwisko
– Telefon kontaktowy
– Krótki opis problemu
Prosimy o litery drukowane, byśmy nie musieli bawić się w kryptologów 🙂

Tczew

Serwis komputerów i laptopów w TczewieSERWIS KOMPUTEROWY I DOJAZD W TCZEWIE

W Tczewie mieści się nasze centrum serwisowe, a to oznacza, że mogą Państwo wejść i porozmawiać z nami w cztery oczy. Na miejscu jesteśmy także w stanie (przeważnie w kilka minut) zdiagnozować problem w pracy laptopa, nierzadko udaje się drobne prace wykonać „od ręki”.

Jeśli wolą Państwo, abyśmy podjechali po komputer  do mieszkania lub biura, wówczas taka usługa jest nieodpłatna, analogicznie jak dla klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Po naprawie, komputer odwieziemy w dowolne miejsce na terenie Tczewa – część usług serwisowych jesteśmy w stanie wykonać bezpośrednio na miejscu. Aby umówić  wizytę lub skonsultować problem, zapraszamy do skorzystania formularza kontaktowego na tej stronie lub o kontakt z serwisantem pod numerem telefonu (58) 532 79 02.

Cały kraj

BEZPŁATNY TRANSPORT KURIEREM NA TERENIE POLSKI

Serwis komputerowy - serwis zdalny kurierem na terenie PolskiOferujemy także bezpłatny transport sprzętu kurierem do serwisu w dogodnym dla Państwa terminie. Po naprawie sprzęt odeślemy do Państwa z powrotem. Środki za usługę przekażą Państwo bezpośrednio kurierowi lub przeleją na nasze konto. Usługa zasięgiem obejmuje cały kraj.

Ta forma naprawy dedykowana jest klientom, którzy nie mają w pobliżu firm mogących pomóc im z problemem z komputerem lub nie mają czasu, aby tym problemem się zajmować i chcieliby szybko się go pozbyć.

W takim wypadku prosimy skontaktować się telefonicznie pod numerem (58) 532 79 02 lub 791 458 713, albo skorzystać z formularza kontaktowego. W przypadku kontaktu do godziny 13, kurier pojawi się u Państwa jeszcze tego samego dnia.


SERWIS KOMPUTEROWY NEGATON – ZAKRES USŁUG:

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu naprawy i serwisu komputerów stacjonarnych PC i Apple, laptopów, notebooków, konsol gier wideo, instalację i naprawę systemów operacyjnych i oprogramowania, przebudowę sprzętu, dobór i konfigurację poszczególnych komponentów. W swojej ofercie posiadamy także nowy i używany sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 58 532 79 02 lub 791 458 713, poprzez adres mailowy lub formularz kontaktowy.

Pogotowie komputerowe dostępne jest pod numerem telefonu 791 458 713 całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy.
Serwis Komputerowy Negaton.

Paste your AdWords Remarketing code here